picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

anonse towarzyskie, który portal ?

anonse towarzyskie, który portal ?

Czy na portalu znajduje się dużo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

cinto

Posty: 1

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

reavan

Posty: 2

 
Byłem na paru takich spotkaniach, niemniej jednak jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to faktycznie dokładnie sprawdzać.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, lecz również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

TomekK

Posty: 18

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które niesłychanie mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

Kitas

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, które najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko negocjacja, a nieraz coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Yuri20

Posty: 3