picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

nieruchomości w Warszawie, gdzie znajdę ?

nieruchomości w Warszawie, gdzie znajdę ?

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę odnaleźć? Polecacie coś?

Ventooo1

Posty: 1

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Fin56

Posty: 6

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Naturalnie trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Yhajuse

Posty: 3

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

ambrozy56

Posty: 16

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niezwykle szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to wiele czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Mier56

Posty: 15

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, lecz w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić sporo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i możliwości na odszukanie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Fanatyk

Posty: 7

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Lupusx

Posty: 3

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Saagerrak

Posty: 2

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

mnichuśś

Posty: 6