picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie i czy w ogóle montujecie w biurach, żeby poprawić atmosferę?

namok

Posty: 1

 
Rekuperacja to jakaś tam inwestycja, ale Ci oszczędza na stolarce okiennej i na innych elementach wykończenia nieruchomości. Centralne dobrze zaprojektowane i wprowadzone praktycznie nie dają żadnych problemów serwisowych, dlatego warto się zainteresować.

Clono

Posty: 2

 
Najważniejsze to zamawiać montaż z serwisem od razu i to maksymalnie dyskretnym, żeby nie robić problemów w biurze. A niestety różnie to wygląda. Znam firmy, które muszą zrobić przerwę przy takim serwisie, a to się średnio opłaca.

labuh

Posty: 9

 
Na basenie mamy klimatyzację od https://aptherm.com/. Widziałem projekt i podejście pracowników. Bardzo uczciwa firma, a w Poznaniu wiadomo, że nie zawsze trafisz z kimś wiarygodnym. Poza tym zastosowali system możliwie najnowocześniejszy, co też oddzielnie potwierdzaliśmy z zespołem odpowiedzialnym za inwestycję. Pozdrawiam.

irecki67

Posty: 21

 
Tak, to dobra marka i według mnie coraz lepiej sobie radzą z ograniczeniem kosztów eksploatacji instalacji dla końcowego użytkownika.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Potwierdzam, że nie naciągają na jakieś dziwne technologie, tylko się przykładają do dopasowania i poświęcają czas zleceniu i się nie śpieszą. Ma działać i działa.

Yuri20

Posty: 3

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

emu45

Posty: 11