picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dobry fryzjer w Katowicach, kogo polecicie ?

Dobry fryzjer w Katowicach, kogo polecicie ?

A jeżeli możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego w Cieszynie, byłbym wdzięczny. Babeczka do której chodzę, znudziła mi się :)

wiwuss

Posty: 13

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję rzeczywiście porządnych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

ciopix

Posty: 26

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

marcin88

Posty: 15

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, że nie będziecie miały problemów.

barbarzy

Posty: 13

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bo sporo tu usług, zabiegów, świetna atmosfera. Korzystałam już z wielu. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

mokwas

Posty: 11

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu odszukać dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, natomiast nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

eXtreme23

Posty: 21

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o dużo łatwiej :) Mam nadzieję, iż w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

irek1981

Posty: 24

 
Znów święta i znów dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, że nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

esdoen1

Posty: 28