picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Druk wizytówek - POMOCY !!

Druk wizytówek - POMOCY !!

Dzień dobry, zastanawiam się do jakich celów w agencjach reklamowych używany jest lakier UV? Czy jeżeli nałożymy go na gorszej jakości papier, to nie ulegnie on czasami jakimkolwiek zniekształceniom?

fefeee45

Posty: 11

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, ale się przekonał. Później jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

Klaudi

Posty: 19

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

TomekK

Posty: 18

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

Szczery666

Posty: 16

 
Nieprawdą jest, iż lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

Dersei02

Posty: 15

 
Nie da się ukryć, iż letterpress wymaga od nas sporej wiedzy. A o tej metodzie niewiele informacji w sieci. Na szczęście natknąłem się na stronę http://letterpress.czasdlafirmm.com.pl, gdzie odnalazłem wiele cennych wskazówek.

Fajae

Posty: 17

 
Ja niezwykle cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwyczajnych.

OjOjdzi45

Posty: 24

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały faktycznie bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk zrobić dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, iż zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

wiesław11

Posty: 12

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

PaweL

Posty: 18

 
O zaletach, które posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

yetisize

Posty: 16