picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Biuro konstrukcyjne

Biuro konstrukcyjne

Witam fanów druku 3D. Prowadzę mały biznes i chciałem sam zaprojektować elementy reklamowe dla swoich klientów, ale jak zobaczyłem na jakich kosztach stoję to się załamałem :)

Proszę o wskazanie firmy zajmującej się i projektowaniem i drukiem 3D jednocześnie!!

Squel

Posty: 10

 
Jeżeli chcesz poznać branżę od fundamentów proponuję Ci wybranie się na kurs do biura projektowego. Nauczą się podstaw mechaniki, fizyki, rysunku technicznego. Nawet przed studiami inżynierskimi taki kontakt się przydaje.

MShR

Posty: 22

 
Zajmuję się produkcją i sprzedażą wazonów. Stworzyłem własny pomysł, zleciłem prototyp w www.nds-3d.eu. Dostałem później „wydrukowany” wazon i teraz jest już w kategorii premium. Prawdopodobnie będzie hitem sprzedaży. To jest dopiero przyszłość współpracy. Model oczywiście plastikowy (gama ABS i PLA).

Morchepl

Posty: 19

 
Słyszałem, że w USA jakiś student wydrukował normalnie pistolet plastikowy. To dopiero zabawa :)

kryzys

Posty: 24

 
Zamówiłem sobie do iPhone pokrowiec zaprojektowany i wykonany w technologii druku 3D. To niesamowite, jaka potęga w tym drzemie.

Krasny

Posty: 14

 
Jak lubisz oryginalność, masz dużo własnych pomysłów to kup drukarkę 3D i ściągaj darmowe projekty. Idź też na jakiś kurs rysunku technicznego.

Niestety programy, tj. CAD na oryginalnej licencji są niesamowicie drogie.

Fajae

Posty: 25