picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

Chciałbym sięgnąć z kalkulatora biegowego, natomiast nie za niezmiernie wiem gdzie taki znaleźć. Chce wpisać sobie dowolną liczba kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

woxxxx45

Posty: 1

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo trudniej.

Saradoonin

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, niemniej jednak nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, niemniej jednak co wykonać?

kryzys

Posty: 8

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Fifeczek2

Posty: 22

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

3czex

Posty: 5

 
Takie kalkulatory można znaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Marioleczka

Posty: 6

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

PucH2

Posty: 18

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

namok

Posty: 8

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, zatem należałoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

emu45

Posty: 10