picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Wypożyczalnia sukien ślubnych Gdańsk, kogo polecacie ?

Wypożyczalnia sukien ślubnych Gdańsk, kogo polecacie ?

Witam serdecznie.

Czy Waszym zdaniem wypożyczalnia sukien ślubnych to rozwiązanie godne uwagi? Warto w ogóle zastanawiać się nad tym, aby wypożyczyć suknię?

Klaudi

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy, gdy jesteście zainteresowane sukniami szytymi na indywidualne zamówienie to postarajcie się dograć szczegóły na co najmniej rok przed ślubem.

Oszczędzi Wam to stresu z nerwowym wyczekiwaniem na wykonywane zamówienie, jakiego sama doświadczyłam, bowiem robiłam wszystko na ostatnią chwilę :)

PucH2

Posty: 18

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje ślub dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, iż tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, iż czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

eplaya

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy przede wszystkim cenione poprzez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) winny być suknie ślubne w Trójmieście, które są szyte na miarę. Przymierzana suknia winna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, która została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

GriX

Posty: 16

 
Moim zdaniem najrozsądniejszym terminem na rozpoczęcie poszukiwań doskonałej sukni weselnej jest około 8-12 miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Wcześniej może się dużo zdarzyć: możesz przecież stracić lub zyskać na wadze (wiadomo, że to pierwsze jest niezwyklej pożądane). Odwiedzając salon sukni w celu zakupu jednej z nich trzeba mieć już mieć za sobą konkretne decyzje.

Piolertus

Posty: 20

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

Serwet87

Posty: 16

 
Mam już swoje obserwacje, jeżeli chodzi o wybór sukni ślubnej w Gdańsku.

Przede wszystkim polecam wybrać się do salonu tylko z najbliższymi i pokazać się ograniczonej widowni. Moim zdaniem należałoby wziąć także pod uwagę porady pracownic salonu zamiast konsekwentnie trzymać się własnej wizji.

irek1981

Posty: 24

 
Długo nie wiedziałam, gdzie znajdę najlepsze suknie ślubne w Gdańsku. Dopiero później koleżanka podsunęła mi link do strony salonu http://www.memolia-suknie.pl, którego propozycje od razu mi się spodobały. Byłam wręcz zachwycona niektórymi modelami sukni, jakie mogłam obejrzeć już następnego dnia w salonie. Zamówiłam jedną z nich, pozyskałam ją w terminie i satysfakcjonująco niskiej cenie. Polecam!

rohnop37

Posty: 15

 
Trudno mi powiedzieć, jakie kryteria obrać, aby znaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a także umowy, jaką niewątpliwie trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, ale musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

woytazo

Posty: 14

 
Dochodzę do wniosku, iż gdy interesują nas tanie suknie ślubne w Gdańsku to wcale nie oznacza, iż będą one kiepskiej jakości, a poza tym nie muszą prezentować się kiepsko.

To mylne wyobrażenie poniektórych ludzi, ponieważ za 1-2 tysiące pln można zdobyć efektowną suknię ślubną, lecz trzeba poświęcić nieco czasu na szukanie.

Określ78

Posty: 13